מתחדשים עם גינה ירוקה!
החלטתם לשדרג את הגינה? מחפשים גננים אמינים? כל הגננים המובילים בארץ נמצאים כאן- צרו עימנו קשר ותוכלו למצוא את הגנן הטוב ביותר באזור מגוריכם וליהנות ממחירים נוחים ושירות מקצועי!
  • הקמת גינה
  • ירוק יותר מתמיד:
  • הגננים שלנו ירכיבו עבורכם גינה...
  • גינה מעוצבת
  • שווה בדיקה:
  • רוצים גינה ירוקה יותר מהשכנים...
צריכים אבני מדרך לגינה?

אבני מדרך לגינה מהווים שילוב של המהנה עם המועיל. שביל המפצל את הגינה או מוביל ממנה הביתה. מגוון אבנים יפות לבחירתכם. צרו עמנו קשר באתר לקבלת מידע והצעות מחיר!

אבן מדרך שטוחה,סלעית, חתוכה, בגוונים שונים מייפה כל גינה. אבני מדרך לגינה עשויות לשמש הן כאבני פסיעה לשבילים בגינה ובסביבתה והן לחיפוי קיר נמוך היוצר חציצה במתחם הגן.

שביל סלול מאבני מדרך צבעוניות משווה לגינה נופך ייחודי ומעשיר את חזות סביבת הבית כולו. להמלצות, הצעות ואבנים יפות וטובת – אתם מוזמנים ליצור קשר עם המומחים שלנו כאן באתר!

אבני מדרך – יופי חי בדומם:
אבני המדרך מהווים חלופה לשבילים רכים. הם חוסכים צורך בניכוש עשבים שוטים, מייצבים את העמידה ואת ההליכה בשביל, מייפים את הגינה ויוצרים בה אפקט כפרי. לדוגמה: אבן פראית מנוסרת (מסלע המכונה 'לקט הגליל') לפרוסות בעובי של חמישה ס,מ בקירוב, מהווה אבן יסוד ביצירת שבילי-אבן בגינות.


באמצעות אבני מדרך לגינה ניתן ליצור גם מתחמים נוספים בגינה ועליהן להניח שולחן או נדנדה. האבן, בגווני אפור וחום אדמדם, ניתנת לניסור באורכים שונים, החל ב20 ס"מ וכלה ב 1.20 מטר ובעובי (גובה) משתנה מארבעה עד 15 ס"מ.

טיפול ותחזוקה:
האבן מהווה חלופה לשבילים, אשר הגשם עלול להפוך אותם לעיסת בוץ שיינתז לכל עבר. שבילי אבן אינם מצריכים טיפול ותחזוקה. האבן חסינה ועמידה בכל תנאי מזג האוויר. שילובה האבן בשבילים ובקירות ליצירת מתחם גן עשיר משרה עליו אווירה מיוחדת.


ניתן להעשיר ולגוון את שביל אבני המדרך במילוי הרווחים שבין האבנים הגדולות בטוף, בחלוקי נחל, בפיסות דשא קטנות, בצמחייה או בכל מילוי נבחר אחר.

אצלנו יש הופכין גם לאבנים שאין להן הופכין לבחירתכם – מבחר מגוון ועשיר של אבני מדרך המיועדות לגינות. אנשים יתפעלו מיופייה של הגינה לא רק בשל הפרחים והפסלים אלא גם ואולי בעיקר בשל ייחוד השביל שייסלל מאבני מדרך, לפרטים נוספים צרו עימנו קשר באתר עכשיו!


לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות מלאו את פרטיכם
עוד מידע באותו נושא:
שירותי גינון

קטגוריות